Mus & Kapitein Kwaadbaard 8+
Mus ontsnapt aan piratenbende De 5 Slangen en zoekt kapitein Kwaadbaard in Zeeburgerdam. Samen beleven zij een avontuur vol boswezens, spookschepen en scheepswrakken. Een muzikale en spannende voorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar, vol humor en moed, gebaseerd op het boek van Kevin Hassing.
Mus’ ontsnapping en zoektocht
Mus is het enige meisje dat kan ontsnappen wanneer de beruchte piratenbende De 5 Slangen haar stad, Zeeburgerdam, overvalt. De brutale piraten zaaien angst en vernieling. Mus besluit op zoek te gaan naar kapitein Kwaadbaard. Hij was ooit deel van deze bende en is de enige die het tegen de wrede leider durft op te nemen. Echter, Kwaadbaard heeft zijn avontuurlijke leven achter zich gelaten.
Een onverwacht avontuur
Kwaadbaard wil zijn zwaard niet opnieuw opnemen, totdat Mus hem belangrijk nieuws vertelt. Dit verandert alles. Mus belandt al snel in een groot avontuur. Ze ontmoet bijzondere boswezens, een mysterieus spookschip en een stad die is opgebouwd uit scheepswrakken. Samen met kapitein Kwaadbaard, zijn broer Bertrand, Kromme Kareltje en De Buffel, en met veel moed, probeert Mus de piraten te verjagen. Zal haar hulp op tijd komen?
Muzikale voorstelling
De makers van De Brief voor de Koning presenteren een muzikale, vindingrijke en spannende voorstelling. Je ervaart een verhaal vol avontuur en humor, geschikt voor iedereen vanaf 8 jaar. Het vertelt het verhaal van een dapper weesmeisje, een kapitein met een klein hart, en een groep buitenstaanders die het opnemen tegen plunderende piraten. Deze productie is gebaseerd op het boek Mus & kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen van Kevin Hassing.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Zo 28 feb | 13:30 - 14:30 | oude Luxor Theater | Koop tickets | |
| Zo 28 feb | 16:00 - 17:00 | oude Luxor Theater | Koop tickets |
Van 28 t/m 28 februari
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.