Majnun Amira al Rawi
Al Rawi en musici van het AAO brengen samen een moderne versie van dit eeuwenoude verhaal op het toneel en combineren hiphop, straatstijlen en flamenco met Arabo-Andalusische live muziek.
Majnun (spreek je uit als Medj-noen) is een productie van theatermaker Amira al Rawi in samenwerking met het Amsterdams Andalusisch Orkest (AAO) en Maas theater en dans. In deze voorstelling versmelten muziek en dans tot een hedendaagse interpretatie van het klassieke verhaal van Layla en Majnun. Dit Arabische liefdesverhaal uit de 7e eeuw gaat over een onmogelijke liefde, over verboden passie die leidt tot waanzin en vervreemding. Al Rawi en musici van het AAO brengen samen een moderne versie van dit eeuwenoude verhaal op het toneel en combineren hiphop, straatstijlen en flamenco met Arabo-Andalusische live muziek.
Majnun onderzoekt vervreemding niet als een tekort, maar als een bron van kracht en verbeelding. In een tijd waarin culturele en sociale kaders steeds nauwer lijken te worden, nodigt Majnun uit om de illusies en maskers van identiteit te doorbreken en de vrijheid te vinden in het ongrijpbare.
De voorstelling gaat in première in Maas Theater Rotterdam en is daarna te zien in Nederlandse theaters.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Do 4 mrt | 19:30 | TR8 William Boothlaan | Koop tickets |
Donderdag 4 maart
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.