IN THE BRAIN Shechter II
Hofesh Shechters opwindende, nieuwe avondvullende werk voor Shechter II, IN THE BRAIN, is een rauwe, elektrische duik in beweging, ritme en collectieve energie. Een pulserende, urgente reis naar de diepten van ons bewustzijn – waar verhalen vervagen, identiteit oplost en alleen de beat overblijft.
Energieke Dansvoorstelling
Hofesh Shechters nieuwste, avondvullende werk voor Shechter II, IN THE BRAIN, biedt een intense ervaring. Je beleeft een duik in beweging, ritme en collectieve energie. Het is een reis die je meeneemt naar de diepten van je bewustzijn. Daar vervagen verhalen, lost identiteit op en blijft alleen de beat over. Deze dansvoorstelling is een plek waar je vrij bent.
Overgave aan Beweging en Ritme
Laat je meeslepen door de krachtige energie van Shechter II. Geef je over aan de roes van de beweging, het gewicht van de bas en de euforie van lichamen. Deze smelten samen in de kenmerkende groove van Shechter. Het is deels een rave, deels een ritueel. De dansers voeren niet alleen uit, ze ontketenen. Ze belichamen het ritme en doorbreken de grens tussen podium en publiek. Ze trekken je mee in een koortsachtige, allesomvattende ervaring.
Van CAVE naar IN THE BRAIN
IN THE BRAIN bouwt voort op het eerdere werk CAVE. CAVE verkende het nachtleven en menselijke samenkomst door middel van dans. IN THE BRAIN transformeert het theater tot een fysieke, hoogspannende viering van beweging, muziek en pure, ongefilterde energie. Je ervaart een levendige en meeslepende voorstelling.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | Agendalink | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Do 3 dec | 20:00 | TR25 Schouwburg | Koop tickets | |
| Vr 4 dec | 20:00 | TR25 Schouwburg | Koop tickets |
Van 3 t/m 4 december
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.