Marit Shalem & Dirk Bruinsma plus Teller & Sutherland
Ervaar een avond met twee grensverleggende multimediale projecten van Marit Shalem & Dirk Bruinsma en Jørgen Teller & David Sutherland. Laat je meevoeren door een caleidoscopische mix van beeld, geluid en experimentele composities die de zintuigen prikkelen en tot nadenken stemmen.
NL; Een evenement met twee multi mediale projecten, Teller & Sutherland hebben een week in de WORM Studio gewerkt, met oa. het maken van een radiostuk voor Worm radio, en het verder ontwikkelen van een project waar ze enige jaren geleden aan begonnen zijn. we hebben Teller al eerder in de WORM studio gehad en dat was een onverdeeld genoegen, hij heeft toen samengewerkt met een keur aan lokale muzikanten & kunstenaars en dat leverde prachtige resultaten op, de verwachtingen zijn dus hoog. Bruinsma & Shalem -SpOp- komen met nieuw werk, bijna alles wat ze doen interesseert ons, en zeker deze keer, een hybride werk met bijna van alles maar ook nog wat nog wat.
Jørgen Teller & David Sutherland Teller & Sutherland werken vanaf 28 september in Worm samen aan nieuwe synth- en strijkersgebaseerde werken voor hun eerste duoconcert en release. Daarnaast presenteren ze een speciale audiosessie gebaseerd op een vinylplaat van "A Day in Algonquin Park" – geluiden die 50 jaar geleden, 6000 km van Rotterdam, bestonden. Hun samenwerking vindt zijn oorsprong in twee co-schrijfsessies in Toronto met Static Teller & NYAWB in 2022 en 2025. Als trio – met Paul Stillwell – hebben ze één release op Bandcamp. De volgende – opgenomen in de zomer van 2025 – verschijnt eind 2026. https://nyawb.bandcamp.com/album/theres-a-first-time-for-everything
**Cymph by Marit Shalem -SpOp- & Dirk Bruinsma ** Cymph is het nieuw audiovisueel project van duo SpOp&Bruinsma. De titel Cymph refereert aan het film genre ‘City-Symphonies’ waarin een dag in het leven van een bepaalde stad geportretteerd wordt. Als variatie op dit idee bieden we met Cymph een live collage vanuit verschillende steden met de focus op arbeiderswijken en repetetieve en functionele architectuur. Beelden en geluidsopnames worden live gecombineerd tot een kaleidoscopisch geheel dat de sfeer van deze locaties en hun bewoners in een veelvoud omvat. Verwacht van Cymph een performance met een geïmproviseerde compositie dat de dwarsverbanden legt tussen fragmentatie en fluïditeit, structuren en texturen naast tekstfragmenten, tussenruimtes, luchten, reflecties, ongedierte, transparanties, speelse lichtval, monumentaliteit en verval en niet te vergeten: de mens als bewoner daar in en tussen. Dit allemaal in een 30-40 minuten van audiovisuele wispelturige harmonie. Meer op : www.spop.nl/wp/frar
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Zo 4 okt | 20:30 - 23:30 | Worm | Koop tickets |
Zondag 4 oktober
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.