Futuristische feestmuziek op eerste editie Fiesta Futura in Zuiderpark
De eerste editie van Fiesta Futura vindt zondag 13 september voor het eerst plaats in het Zuiderpark. Het programma is een explosie van feestmuziek uit alle windstreken zoals brass, balkan, cumbia, electro en meer vormt zo een vrijplaats voor dans, ontmoeting en ontdekking. Met foodcourt en feestelijke markt. De toegang is gratis.
De eerste vijf namen voor het programma zijn bekend: Balkan Paradise Orchestra, La Caravane Passe, Tabanka, Muovipussi en De Baron.
Balkan Paradise Orchestra bestaat uit koperblazers, houtblazers en percussionisten die ritmes en melodieën van het Iberische schiereiland en de rest van de wereld combineren. La Caravane Passe biedt composities met een Parijse inslag, gevoed door hiphop in vloeiend Servo-Kroatisch. Het Finse Muovipussi (plastic zak) bevat elementen uit totaal verschillende genres. Ze combineren rap, frisse pop en metal tot explosieve optredens, vol met punkachtige energie. De Baron zorgt voor een mix van Sahara rock, levenslied en keiharde punk.
Tabanka speelt een thuiswedstrijd als Kaapverdische groep uit Rotterdam. Met een frisse en eigentijdse kijk op de funaná: de vrolijke, energieke en feestelijke muziek- en dansstijl die ooit verboden was. ·
Het Rotterdamse Tabanka brengt een frisse kijk op de funaná
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.