
Brabo Leone NITE / TU / Floor Houwink ten Cate
"Hoe komt het dat ik me het meest thuis voel in een auto? Altijd in beweging. Niet durven stil te staan.“ Plekken, mensen, schouders, vluchtige momenten kunnen allemaal als thuis aanvoelen, kunnen voor een seconde, een paar dagen of een leven lang thuis worden.
In haar zoektocht om ergens „echt“ bij te horen voelde Sarah Janneh zich altijd vastzitten tussen twee uitersten: Zwart en Wit. Brabant en Sierra Leone. Zangeres en Actrice. Luid en Stil. Vol van leven en bang om te sterven. Gelukkig en rouwend.
Met haar solo show Brabo Leone omarmt ze de rijkdom van deze dualiteiten in plaats van er één te kiezen. Door middel van muzikale verhalenvertelling, reflectie, veerkracht en het herdefiniëren van hoe de verschillende fasen van haar leven haar hebben beïnvloed, creëert NITE ensemblelid Sarah Janneh een muzikaal narratief uit diverse invloeden in een poging een meer vloeiende en inclusieve kijk te geven op wat het betekent om thuis te zijn. Haar zoektocht naar het vinden en herdefiniëren van wat echt ergens bij horen betekent, voert haar van het carnaval in Brabant naar de buitenwijken van Johannesburg en uiteindelijk naar het huis van haar vader in Sierra Leone.
Alle data
Datum | Tijd | Locatie | Ticketlink |
---|---|---|---|
Vr 20 feb | 20:15 | De Doelen | Koop tickets |
Za 21 feb | 20:15 | De Doelen | Koop tickets |
Vrijdag 20 februari
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.