Er kan gedanst worden in Club Now&Wow
Sinds afgelopen weekend kun je weer naar Club Now&Wow! Er kan na anderhalf jaar eindelijk weer gedanst worden in de grootste en oudste graansilo van Europa, met toch best wel een mooi uitzicht over Rotterdam.
Afgelopen weekend werd er in Club Nog&Wow afgetrapt met Give Soul en de komende weekenden staan er ook mooie feestjes op de agenda.
Agenda
- Vrijdag 1 oktober kun je naar Bad Habits Afterwork Fest
Tijd: van 18.00 tot en met 00.00 uur - Op zaterdag 2 oktober kun je dansen tijdens Club Modular by Day
Tijd: van 15.00 tot en met 23.30 uur - Zaterdag 9 oktober staat Rotterdam Rave 999999999 All Day Long op de planning.
Tijd: van 15.00 tot en met 23.00 uur - En op zaterdag 10 oktober kun je naar Liquicity Rotterdam
Tijd: van 13.00 tot en met 23.00 uur
Alle evenement zijn ingericht volgens de richtlijnen van de Rijksoverheid. Meer informatie over de kaartverkoop en/of de regels kun je vinden op de website.
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.