Van Botersmokkel tot Drijvende Boerderij – Canondagen 2026
Ontdek in het museum het verhaal van botersmokkel en belasting op voedsel en leer hoe zuivel al eeuwenlang belangrijk is voor Nederland.
Tijdens de Canondagen op 16 en 17 mei in Rotterdam bundelen het Belasting & Douane Museum en Floating Farm hun krachten voor een interactieve familieactiviteit. Ontdek in het museum het verhaal van botersmokkel en belasting op voedsel en leer hoe zuivel al eeuwenlang belangrijk is voor Nederland.
Floating Farm laat zien hoe boter en andere zuivelproducten vandaag duurzaam worden geproduceerd op hun drijvende boerderij in Rotterdam. Ga op ontdekkingstocht door het museum en sluit af met een kleine proeverij. Een leerzaam en gezellig uitje voor gezinnen en zuivelliefhebbers!
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten |
|---|---|---|---|
| Za 16 mei | 12:00 - 16:30 | Belasting & Douane Museum |
Zaterdag 16 mei
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.