Mete Erker Trio + 1
Saxofonist Mete Erker presenteert met zijn ensemble Trio + 1 een dubbelalbum over verkenning van identiteit, en de poëzie die schuilt in de kieren van een jaren ’70 Vinex- wijk: Tilburg Noord / Tilburg B-side.
Samen met drie jonge, eigenzinnige musici stapt Erker in een wereld waarin vrijheid en structuur elkaar ontmoeten. De muziek op beide albums is doordrenkt van persoonlijke verhalen en improvisatorische vrijheid. Het ensemble beweegt zich moeiteloos tussen ingetogen passages en energieke uitbarstingen, resulterend in een dynamisch en meeslepend geheel.
Met dit dubbelalbum slaat Mete Erker een nieuwe weg in, waarbij hij zijn rijke muzikale ervaring combineert met de frisse perspectieven van zijn jonge medemusici.
Tilburg Noord / Tilburg B- side: eigentijds Europees impressionisme in een wonderlijke mix met de vrije, extraverte jazz van Albert Ayler en Charlie Haden.
“een mooi spelende groep [..] waaraan je je niet meer kunt onttrekken zodra je gegrepen wordt” – Tom Beetz, JazzNu
BEZETTING * Mete Erker – tenorsaxofoon * Floris Kappeyne – piano * Tijs Klaassen – contrabas * Wouter Kühne – drums
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Vr 16 okt | 20:00 - 22:00 | De Fruitvis | Koop tickets |
Vrijdag 16 oktober
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.