Filosofieworkshop - Durf te denken over…Vrouwen in de spotlight
Durf je vragen te stellen? Durf je in gesprek te gaan met anderen? Durf je je eigen mening op het spel te zetten? Kom dan filosoferen in de Bibliotheek Rotterdam onder leiding van filosoof Ruby Knipscheer!
Invloedrijke vrouwen zijn van alle tijden, maar tegenwoordig zien we steeds meer vrouwelijke rolmodellen op allerlei posities. Helaas krijgen zij niet altijd de lof die ze verdienen en worden ze vaak hard aangepakt in de media.
Waar komen deze vooroordelen vandaan? We gaan hierover in gesprek en kijken samen naar het leven, de invloed en de reacties op bekende vrouwen. We zullen o.a. het nieuwe album van Taylor Swift, ‘The Life of a Showgirl’, onder de loep nemen waarin ze dit fenomeen aankaart, en waarin ze terugverwijst naar andere Showgirls die met deze negativiteit te maken hadden, zoals Elizabeth Taylor en Marilyn Monroe.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Zo 29 mrt | 14:00 - 16:00 | Centrale Bibliotheek | Koop tickets |
Zondag 29 maart
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.