
Uitgaan met een uitzicht
In een hoogbouwstad als Rotterdam is het altijd leuk als je het dak op kan. Helemaal tijdens een feestje of andere leuke activiteit. Deze zomer kan dat hier!
Het Depot
Het dak van het Depot van Museum Boijmans Van Beuningen wordt in augustus omgetoverd tot een droomachtige rooftopbar met een divers en bruisend programma met elk weekend een eigen sfeer en thema tussen 18.00 en 23.00. Terwijl de zon ondergaat serveert Renilde snacks en drank. Daarnaast is er een divers programma en het uitzicht op de skyline van Rotterdam. Het eerste weekend (7 t/m 9 augustus) is in samenwerking met Yardbird. Het tweede weekend (14 t/m 16 augustus) wordt de verdieping opgezocht en is er speciale aandacht voor de tentoonstelling The stories we tell. Het derde weekend (21 t/m 23 augustus) is het slotweekend waar alles samenkomt. De kaartverkoop voor Before Sunset verloopt via deze link.



Before Sunset op het dak van Het Depot
De Euromast
Op vrijdag 15 augustus transformeert het platform van de Euromast opnieuw tot het decor van de hoogste rooftopparty van Nederland. Tijdens de nieuwste editie van de Silent Disco dansen de bezoekers onder de sterren, met panoramisch uitzicht over Rotterdam. Met drie kanalen: van smooth urban en classics tot guilty pleasures.




De Silent Disco op de Euromast
Beest Boulders (Akragon)
Het Technikon is het opvallende onderwijscomplex aan de Schiekade en Benthemplein. Het is gebouwd tussen 1956 en 1970. Tegenwoordig zijn Zadkine, het Grafisch Lyceum en het Hofpleintheater in het complex gevestigd. Het Akragon, de sporttoren, is al lang in gebruik door sportschool David Lloyd.
Maar sinds een paar jaar in Beest Boulders op de hoogste verdiepingen gevestigd. Met een prachtig uitzicht op Noord en het centrum. En precies daar vindt 23 augustus de tweede editie van Between the Curves plaats tussen 19.00 en 2.00. Een clubavond waar onder meer Maus en Rinze draaien. Tickets zijn verkrijgbaar via deze link.


Between the Curves bij Beest Boulders
Gastrobar ELVY by nhow
In De Rotterdam is het nhow Hotel te vinden. Met op de zevende verdieping een terras met uitzicht op de Erasmusbrug en de skyline van Rotterdam. Gastrobar ELVY serveert binnen en op het dakterras verschillende gerechten zoals triple cheese burger, Asian ribs, pork belly en vele heerlijke vegetarische en vegan gerechten zoals onze Loaded fries, Falafel bowl of pumpkin cheese fondue. Voor erna is er tres leches en carrot crumble cake. Ook is er een uitgebreide cocktailkaart.
Op vrijdag- en zaterdagavond zijn er tussen 20.30 en middenacht dj's die de sfeer naar een nog hoger niveau tillen. Onder meer Noites, Sevigny en Vinny Vincero draaien regelmatig.



Door Iris van den Broek
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.