
PRRRT PRRRT FLAP FLAP landt weer in Maaspodium
In PRRRT PRRRT FLAP FLAP gaan twee vogelspotters de uitdaging van hun leven aan. Grondig voorbereid en met een schat aan vogelkennis, beginnen zij aan een wedstrijd op zoek naar dat ene geluksvogeltje. Maar de natuur laat zich niet commanderen en dwingt de vogelspotters om nog héél even te wachten. Op zondag 8 juni om 11:00 en 15:00 uur speelt de muzikale peutervoorstelling van Maas theater en dans in het Maaspodium.
Makers Sara Giampaolo en Esther Schouten bouwen voort op de lijn van peutertheater die Maas de afgelopen jaren heeft ontwikkeld: grote thema’s op speelse wijze gebracht. Na de première toert de voorstelling tot februari 2025 langs Nederlandse en Belgische theaters.
'Soms moet je wachten'
Sara Giampaolo en Esther Schouten: “We vinden het belangrijk om kinderen mee te geven dat niet alles altijd en zomaar te krijgen is, zeker zoiets als geluk. Soms moet je wachten tot iets naar je toe komt, of misschien komt het wel helemaal niet en blijkt het wachten waardevoller dan het krijgen. Kinderen groeien op in een wereld waar alles maakbaar lijkt en meteen verkrijgbaar. Televisie kijken is een soort straf geworden omdat ze iets moeten uitzitten, terwijl ze liever zelf video's of series uitkiezen en scrollen als het saai wordt. Toch zijn ze het meest gelukkig als ze buiten spelen. De natuur en een kind zijn echt een match made in heaven. Zand, takjes, water en dieren winnen het gelukkig nog altijd van de schermpjes.”
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.