Markt Centraal is een wekelijkse streetfoodmarkt op de binnenplaats van het Groot Handelsgebouw
Creatieve cateringstudio en lunchcafé Multi Multi en het Groot Handelsgebouw lanceren Markt Centraal, een wekelijkse streetfoodmarkt op de binnenplaats. Op 6 juni is de eerste editie en daarna zijn er nog 7 edities. Op het menu staan dan onder andere Maleisisch-Chinees fusion food van Kampong Express & Super Crêpe en huisgemaakte Libanese manakeesh en falafel van Zaytzaatar. Markt Centraal vindt elke vrijdagavond plaats tussen 17:00 en 22:00.
Rotterdam heeft ruim 170 eetculturen en is zodoende een mekka voor foodies. Markt Centraal brengt een selectie van deze wereldse smaken samen op één plek, vers bereid door lokale ondernemers. Van dampende bao buns tot gevulde broodjes sabich en Portugese bifana’s.
Daarnaast is er muziek van zowel bekende artiesten als nieuw Rotterdams talent, met een wekelijks wisselend programma van dj’s die uiteenlopende stijlen draaien – van electro en disco-house tot salsa en reggae.
Het programma wordt samengesteld door Multi Multi, dat ook de aankleding verzorgt. De streetfoodmarkt wordt gehouden in kleurrijke tenten voorzien van unieke prints van grafisch ontwerpbureau Team Thursday. In de gezellige setting met bar, dj-booth en zitjes kunnen bezoekers genieten van de sfeer, de muziek en natuurlijk het eten.
Markt Centraal brengt een selectie van wereldse smaken
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.