
Café Naar Ons viert 3-jarig jubileum tijdens Rotterdam Pride
Het bekende Café Naar Ons aan de Oude Binnenweg viert eind september niet alleen Rotterdam Pride 2025, maar ook haar 3-jarig jubileum. Van 26 t/m 28 september is er een bomvol programma en een diverse line-up.
Van landelijk bekende artiesten als Louisa Janssen, Gino Graus en Marlane, tot Rotterdamse publiekslievelingen zoals Nigel Andrews, Jari Esbeukman en Faye Ferry (ambassadeur van Rotterdam Pride).
’’Het is niet zomaar een weekend, het is een ode aan Rotterdam, aan jezelf mogen zijn en aan drie jaar vol gezelligheid,” zegt medeorganisator Nigel Andrews, die ook het hele weekend presenteert. ’’We brengen mensen samen met muziek, een knipoog en vooral heel veel sfeer.”
Programma
Vrijdag 26 september treden vanaf 20.00 onder meer Louisa Janssen en Jari Esbeukman op.
Gino Graus, Faye Ferry en dj Just-In zijn er op zaterdag 27 september
Op zondag 28 september is er vanaf 16.00 een jubileumborrel met onder meer Marlane, Nigel Andrews en een speciale jubileum-editie van Klub Erie. Het geliefde concept dat garant staat voor gezelligheid, drankjes, lekkere hapjes en natuurlijk Erick. De muziek is het hele weekend in handen van dj Perry.




Jari Esbeukman, Faye Ferry, Marlane en Gios Graus komen Naar Ons
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.