Undercurrent Trio & Suzan Veneman
Undercurrent Trio & Suzan Veneman
Het Nederlandse Undercurrent Trio & Suzan Veneman brachten in 2024 hun nieuwe album “Cloud Song” uit, een intrigerende mix van stijlen en sferen. De band combineert melodieën, klankkleuren en contrasten tot een rijk en filmisch muzikaal landschap, waarin elementen van dromerige klanken, krachtige grooves en maatschappelijk commentaar samenkomen. Met composities van vier doorgewinterde improvisatoren, brengen ze een frisse kijk op moderne muziek. De bezetting met trompet, klarinet, basklarinet, tenorsaxofoon, gitaar en drums zorgt voor een gelaagd en open geluid, perfect voor liefhebbers van intrigerend samenspel en improvisatie.
“Het is echt te hopen dat Suzan Veneman nog veel met het Undercurrent Trio te horen zal zijn” – Volkskrant
“Cloud Song is pure schoonheid samengeperst op een klein zilverkleurig schijfje” – Jazzflits
BEZETTING
Suzan Veneman – trompet en bugelIman Spaargaren – tenorsaxofoon en klarinettenGuillermo Celano – gitaarMarcos Baggiani – drums
Alle data
Datum | Tijd | Locatie | Ticketlink |
---|---|---|---|
Vr 19 sep | 20:00 - 22:00 | De Fruitvis | Koop tickets |
Vrijdag 19 september
Jan van Duikeren met Fingerprint bij Jazz in de Fruitvis
Fingerprint is een Nederlands collectief rond de Rotterdamse trompettist Jan van Duikeren, met wortels in nu-jazz, funk, soul en gospel. Stichting Jazz010 organiseert op 21 februari een optreden van de formatie bij de Fruitvis.
Lees meer
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.