Rotterdam in focus
In meer dan 300 foto’s van Rotterdam ontvouwt zich de ontwikkeling van de fotografie over een periode van zo’n 180 jaar. Ze zijn gemaakt door zowel professionele- als amateurfotografen.
Iconische fotografen als Hans Aarsman, Iwan Baan, Eva Besnyö, Henri Berssenbrugge, Johann Georg Hameter, Helena van der Kraan, Jannes Linders, Cas Oorthuys, Otto Snoek e.a. laten zien hoe een veranderend Rotterdam telkens opnieuw uitdaagt tot een nieuwe manier van kijken, observeren en fotograferen.
De tentoonstelling omvat werk uit toonaangevende collecties, waaronder die van het Nederlands Fotomuseum, het Stadsarchief Rotterdam, Koninklijke Verzamelingen en het Maria Austria Instituut.
De expositie is samengesteld door gastconservatoren Frits Gierstberg en Joop de Jong, en is te zien tot en met 24 mei 2026.
Alle data
Van 7 februari t/m 24 mei
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.