Nelson Mandela Festival 2026
Nelson Mandela Festival 2026: vier 'Invictus' op Rotterdam-Zuid. Internationale muziek, kunst en cultuur ter ere van veerkracht en autonomie.
Het Nelson Mandela Festival 2026 staat in het teken van "Invictus", geïnspireerd door het gedicht van William Ernest Henley dat Mandela kracht gaf. Het festival, gehouden op Nelson Mandela International Day (18 juli 2026), brengt veerkracht en autonomie terug naar Rotterdam-Zuid. In tijden van sociale en economische druk biedt "Invictus" een krachtig anker voor trots en wederopbouw.
Op het hoofdpodium verwelkomen we diplomaten, ambassadeurs, politici en culturele gasten van over de hele wereld. Geniet van optredens van internationale en nationale bands, lokaal talent, opkomende artiesten, kunstenaars en creatives die hun kunsten en performances tonen. Het festival biedt een divers programma met muziek, kunst, performances en culturele uitwisselingen.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | Ticketlink |
|---|---|---|---|
| Za 18 jul | 11:00 - 23:00 | Mallegatpark |
Zaterdag 18 juli
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.