Gioia Mia
Zin in een zomers uitje dat je even meevoert naar Sicilië? Kom dan naar Gioia mia, een warm en ontroerend Italiaanse feelgoodfilm over verschillende generaties die elkaar uiteindelijk weten te vinden. Stiekem gaat de film ook over eerste (en tweede) liefde van Nico en Gela. En vooral dat delicate verhaal, verteld met tedere precisie, maakt Gioia Mia bijzonder!
De kleine Nico (Marco Fiore) moet een groot deel van zijn zomervakantie doorbrengen bij zijn oude tante Gela (een glansrol van Aurora Quattrocchi), op Sicilië. Gela woont nog in hetzelfde huis waar ze is geboren en opgegroeid, een plek waar technologie nooit is binnengedrongen en elk voorwerp altijd op zijn plaats is gebleven, waar de tijd heeft stilgestaan.
Hij eet de Siciliaanse gerechten Arancine al burro, Caponata, Cannoli en Sarde a beccafico (terwijl je als kijker erbij watertandt) met lange tanden.
Gela ergert zich aan deze onvoorziene stoorzender. Ze heeft haar eigen ritme. Nico en Gela botsen dan ook vaak, maar uiteindelijk brengt hun gedeelde pijn, gemis en eenzaamheid hen dichter bij elkaar dan ze ooit voor mogelijk hadden gehouden, wellicht zonder het te weten en te willen erkennen, behoefte aan hadden. Gaandeweg ontstaat er dan ook een ontroerende band en een zomer waarna niets meer hetzelfde zal zijn.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Vr 24 apr | 15:00 - 16:30 | Podium Islemunda | Koop tickets | |
| Vr 24 apr | 19:00 - 20:30 | Podium Islemunda | Koop tickets |
Van 24 t/m 24 april
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.