DProject Orchestra presenteert wereldpremière The Elements in De Doelen
Een meeslepende muzikale wereldpremière over de vier elementen met kristallen klankschalen, kleurbelichting en jong toptalent op het podium van De Doelen.
Vier elementen. Één concert. Een wereldpremière.
DProject Orchestra brengt met The Elements van dirigent en componist Marnix Willem Steffen een nieuw werk waarin de vier oerkrachten van aarde, vuur, water en lucht tot leven komen in muziek. Van de donkere diepte van de aarde tot de ongetemde kracht van vuur, de verstilde lucht en het verfrissende water: elke passage vertelt een deel van het verhaal.
Een unieke klankervaring
Een bijzondere rol is weggelegd voor de Crystal Singing Bowls, bespeeld door de Peruaanse artiest Sons de Samay. Deze kristallen klankschalen geven de muziek een betoverende, bijna magische dimensie. Speciaal ontworpen kleurbelichting brengt de elementen ook visueel tot leven het is geen concert om alleen naar te luisteren, maar om volledig in te verdwijnen.
Jong toptalent op een groot podium
DProject Orchestra bestaat uit jonge musici van de conservatoria in Rotterdam, Den Haag en Utrecht. Componist en dirigent Marnix Willem Steffen dirigeert zijn eigen werk. Het orkest werd bekend door een viraal optreden bij de Amsterdam Marathon, dat wereldwijd meer dan een miljoen mensen bereikte.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | Agendalink | Ticketlink |
|---|---|---|---|---|
| Zo 4 okt | 15:00 | De Doelen | Koop tickets |
Zondag 4 oktober
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.