Dag van de Romantische Muziek
Tijdens de dag van de Romantische Muziek is het Park bij de Euromast het thuis van een muzikaal feest waarin muziek en de romantiek van het Park hand in hand gaan.x
De missie van Audio Obscura is vanaf het begin geweest om elektronische muziek te helpen de traditionele grenzen te overschrijden. Door raves te organiseren in ruimtes die van oudsher verboden waren voor clubpromotors als een revolutionaire daad in de strijd om ervoor te zorgen dat elektronische muziek het respect, de bescherming en de steun krijgt die het verdient.
De podia vertegenwoordigen echter maar één kant van het verhaal. De toewijding om de dj in het middelpunt van het evenement te plaatsen heeft geholpen om de grenzen tussen concert, rave, club en optreden te vervagen.
De eerste namen die zijn aangekondigd zijn: Chris Stussy, DJ Gigola b2b Chloé Caillet en DJ HEARTSTRING.
Alle data
| Datum | Tijd | Locatie | In agenda zetten |
|---|---|---|---|
| Vr 21 aug | 12:00 - 23:00 | Het Park (bij de Euromast) | |
| Za 22 aug | 12:00 - 23:00 | Het Park (bij de Euromast) | |
| Zo 23 aug | 12:00 - 23:00 | Het Park (bij de Euromast) |
Van 21 t/m 23 augustus
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.