Op 11 maart 2022 opent Brutus zijn deuren, een nieuwe Rotterdamse kunstinstelling of beter gezegd een artist driven playground; de plek waar makers carte blanche krijgen om te experimenteren.
Vanaf 2022 gaat AVL Mundo verder onder de naam Brutus om zo door te groeien tot de nieuwe cultuurmagneet van Rotterdam. De plek waar kunst is te zien die confronteert, ontwricht en prikkelt. Iedereen is een insider, dat is de visie van Brutus. Werk van grote namen uit de internationale kunstwereld worden afgewisseld met nog te ontdekken talent en alle kunstdisciplines komen voorbij: van sculptuur tot performance, van tekening tot video.
Je vindt Brutus aan de Keileweg 10 t/m 18 in de setting van het opkomend creatieve havengebied (MH4). Het is een locatie van formaat met in totaal 4000m2. Het voormalig havencomplex herbergt naast de verschillende grote en kleine industriële tentoonstellingsruimtes ook de werkplaats van Atelier van Lieshout en een (gratis toegankelijke) beeldentuin.