Het internationale tangoproject Quinteto Irreal staat op zaterdag 23 april in de Doelen. Met een volledige set originele arrangementen geschreven door de Argentijnse pianist en componist Aleksandra Tonelli, is het repertoire geïnspireerd op de 'guardia vieja'-stijl: snel, speels, leuk!
De muziek van Ástor Piazzolla, Carlos Gardel en Horacio Salgán geeft dit originele project zijn eigen handelsmerk in de tangowereld. Quinteto Irreal is vernoemd naar de legendarische Quinteto Real, een van de meest invloedrijke tango kwintetten van de 20e eeuw.
Dit project combineert deze unieke traditionele stijl met een frisse en authentieke artistieke kijk, voor nieuwsgierige hedendaagse luisteraars. Bij deze gelegenheid presenteert Quinteto Irreal het materiaal van hun eerste album, Volver, geproduceerd in zowel Rotterdam als Buenos Aires met topexperts in het veld.
Klik hier voor meer info en tickets