Na je museumbezoek nog even nakletsen in het zonnetje? Bij deze Rotterdamse musea kan dat want daar kan je na afloop plaatsnemen op een fijn terras.
Een mooi plekje om te genieten van het uitzicht op de haven terwijl je snoept van versgebakken appeltaart. De gerechten op de kaart zijn zoveel mogelijk gemaakt van lokale en duurzame producten.
Neem plaats en geniet van het gezellige sfeertje in de Veerhaven. De koffie is biologisch en er is altijd wat lekkers in huis om erbij te bestellen.
Op dit terras middenin het Museumpark is het prima toeven en mensen kijken. Hier staan veelal plantaardige en seizoensgebonden gerechten op het menu.
Bovenop het Depot vind je restaurant Renilde. Je geniet er niet alleen van het fantastische uitzicht, maar ook van hoogstaande gerechten. Het restaurant is ook zonder museumkaartje toegankelijk.
Hier praat je na omringd beeldende kunst. Op het gazon prijken bijvoorbeeld de bronzen konijnen van de Nederlandse beeldhouwer Tom Claassen.
Foto: Marco de Swart