Er gebeurt van alles in de Online Eurovision Village! Van toffe optredens van wereldsterren tot unieke kijkjes achter de schermen. Hier een aantal hoogtepunten voor vandaag, dinsdag 18 mei, de dag van eerste halve finale.
Ontdek samen met Jamai Lohman hoe het Depot tot stand is gekomen en wat je er in de toekomst allemaal kunt beleven. Er komen geen tentoonstellingen maar je kunt er, zelfstandig of met gids, 151.000 kunstobjecten bekijken. Deze tour komt dinsdag om 9.00 uur online en is t/m woensdag 00.00 uur beschikbaar. Ook de andere tours van deze online serie zijn de moeite waard om te bekijken, daarbij gaat Jamai langs bij de Kunsthal en het Maritiem Museum.
Om 18:00 uur is het tijd voor het Junior Songfestival. Onder meer Max, Ian, Jannes en Niels treden op, beter bekend als FOURCE! Je kan hun show bekijken in de Tower of Power!
Deze Ierse zanger en liedjesschrijver won namens Ierland drie keer het Songfestival. Twee keer stond hij daarbij zelf op het podium en de derde keer componeerde hij het lied. Om 20.00 uur kun je kijken naar de live talkshow ‘Open Up Daily’ met daarin een liveoptreden van Johnny Logan!
Deze Nederlandse meidengroep bestaat uit de zussen Lisa, Amy en Shelley. In 2014 wonnen ze The voice of Holland en in 2007 vertegenwoordigden ze Nederland op het Junior Eurovisiesongfestival. In 2017 deden ze mee met de versie voor volwassenen. Beide keren eindigden ze op de elfde plek. Net als Johnny Logan treden zij vanavond op tijdens de talkshow 'Open Up Daily'.
De spanning is om te snijden! De eerste 16 landen strijden vanaf 21.00 uur om een plekje in de finale op zaterdag. Verwacht optredens van o.a. Litouwen, Rusland, Zweden, Australië, België en Malta.
Rotterdam staat tot en met 23 mei in het teken van het Songfestival. Meer info vind je hier.