De keuze is reuze met veel beurzen, expo’s en open ateliers tijdens de Art Rotterdam Week. Maar waar moet je zijn voor nieuwe initiatieven dit jaar? Hier vier tips.
> The New Current
Bekijk het werk van jonge, Rotterdamse kunstenaars die aan het begin staan van hun carrière. Een spannende mix van installaties, sculpturen, video's en performances.
Bagahal Cruise Terminal
> Trouble in Paradise
Voor het eerst wordt de privécollectie van de bekende kunstverzamelaar Rattan Chadha (oprichter van Mexx en hotelketen CitizenM) en in een museale setting gepresenteerd. Van schilderijen en sculpturen tot installaties en videokunst. Bekijk het werk van veel internationaal gerenommeerde kunstenaars in deze verzameling.
Kunsthal Rotterdam, Museumpark
> The Garden Project
De Achtertuin wordt omgetoverd tot artistieke broedplaats waar Rotterdamse kunstenaars, ontwerpers en performers samenkomen. De kunst gaat zoveel mogelijk op in de omgeving van de tuin waardoor er een mooie balans ontstaat.
De Achtertuin aan de Oostzeedijk 108
> Keilecontemporary
Een expo met non-linaire en hedendaagse kunst. Een nieuw initiatief van har. art gallery en het Keilecollectief.
Keilepand -een voormalig overslaggebouw-, (tegenover AVL Mundo)